Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o

Por um escritor misterioso

Descrição

CFR Cluj a închis anul cu o înfrângere. Formația antrenată de Dan Petrescu a pierdut în fața celor de la Hermannstadt cu scorul de 0-1, în etapa cu numărul 21 din Liga 1.
Video  CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o
VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul termină anul pe loc de play off
CFR Cluj - Mioveni 4-2. Debeljuh, dublă, Deac și Hoban au înscris pentru gazde, Bogdan Rusu de două ori pentru argeșeni. Video
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie la revenirea lui Andrea Mandorlini pe bancă - HotNews.ro
Hermannstadt - FCSB 0-1! Debut cu dreptul în 2023 pentru trupa lui Leo Strizu! Billel Omrani a marcat golul victoriei - Antena Sport
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
CFR Cluj - UTA 0-0 » Campioana egalurilor! Trupa lui Dan Petrescu se încurcă din nou
Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de sibieni în prelungiri
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
REZUMAT CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Petrescu ia gol din fază fixă și termină anul pe locul doi
VIDEO Farul Constanţa - CFR Cluj 0-3. Ardelenii au urcat pe prima poziţie în SuperLigă, după victoria clară în faţa ”marinarilor”. Debut de vis pentru Krasniqi!
VIDEO CFR Cluj, campioana României pentru al patrulea sezon consecutiv (1-0 vs FC Botoșani) - HotNews.ro
CEAS!!] Hermannstadt vs CFR Cluj în direct 6 noiembrie 2023, Группа сайта Global Rise Group
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc